«VEF Rīga» atzīst «Himki» pārākumu un izstājas no VBL play-off

10 komentāri

Latvijas čempionvienība «VEF Rīga» šodien aizvadīja VTB bankas rīkotās Vienotās basketbola līgas (VBL) ceturtdaļfināla treso spēli pret Maskavas apgabala «Himki».

Uzvaru ar rezultātu 82:60 izcīnīja «Himki» komanda. Kā jau ziņots, pirmajās divās spēlēs Krievijā pārāki arī bija «Himki» basketbolisti.

Līdz ar to sērijā līdz trīs uzvarām ar 3-0 pārāki bija «Himki» basketbolisti, iekļūstot turnīra pusfinālā.

Laukuma saimnieki iedzinējos nonāca jau mača sākumā, pēc spēlētām desmit minūtēm zaudēja ar 12:28, bet pēc pirmā puslaika «Vefiņam» jau -17.

Mača otrajā cēlienā laukumā turpināja dominēt viesi. Pēc trešās ceturtdaļas mājiniekiem -24 (63:39), bet galarezultātā zaudējums un sezona VBL līgā noslēgta.

Zaudētājiem rezultatīvākais ar 14 punktiem bija Andžejs Pasečņiks, tikmēr viesiem 16 punktus sameta Džeimss Ogastīns.