«VEF Rīga» izcīna trešo uzvaru LBL finālsērijā

9 komentāri

Latvijas Basketbola līgas (LBL) finālsērijas ceturtajā spēlē šovakar uzvaru izcīnīja pēdējo divu gadu čempioni «VEF Rīga» basketbolisti, kuri viesos ar 78:69 pārspēja BK «Ventspils» komandu.

Dāvis Lejasmeiers & Ērls Roulends

«VEF Rīga» un BK «Ventspils» 78:69 (10:21, 31:38, 55:51).
Denielss 18, Roulends 18 (6 atl.b., 4 rez. piesp.), Bertāns 13, Janičenoks 13, Zavacks 8 (6 atl.b., 5 rez. piesp.), Kavaļausks 8 (6 atl.b.), Kempbels 15 (4 rez. piesp., 5 kļūdas), Timma 11 (6 atl.b., 4 rez. piesp.), Laksa 10, Valters 9, A. Bērziņš 8, Meiers 7, Zaķis 6 (7 atl.b.), Vairogs 3.

Pēc līdzīgā mača sākuma pirmās ceturtdaļas otrajā pusē «ventspilnieki» veica izrāvienu un ieguva 11 punktu pārsvaru (21:10), bet otrās ceturtdaļas sākumā mājiniekiem bija pat +15 (25:10). Turpinājumā «VEF Rīga» komandai izdevās samazināt rezultāta starpību līdz pieciem punktiem (31:36), bet lielajā pārtraukumā komandas devās, rezultātam esot 38:31 «Ventspils» labā.

Otro ceturtdaļu ar 8:0 spurtu iesāka viesi, pārņemot vadību (39:38), bet turpinājumā cīņa ritēja punkts punktā. Pēdējās ceturtdaļas sākumā «rīdziniekiem» izdevās panākt +6 (57:51) un mača atlikušajā laikā «VEF Rīga» uzvaru nosargāja.

LBL finālsērijas piektā un, iespējams, pēdējā spēle notiks pirmdien «Arēnā Rīga».

Atgādinām, ka pirmajā spēlē Saldū uzvaru ar 86:84 izcīnīja «Ventspils», bet nākamajās divās spēlēs Ventspilī (69:42) un Saldū (74:72) pārāki bija «VEF Rīga» basketbolisti.