«VEF Rīga» izstrādā konsolidācijas sarunu ceļvedi

Apollo
0 komentāru

Basketbola kubs «VEF Rīga», saņemot konceptuālu atbalstu uz aicinājumu par basketbola klubu «VEF Rīga» un Rīgas ASK konsolidāciju, uzskata, ka sarunas jāsāk pēc iespējas tuvākā laikā, jo tās būs laikietilpīgas.

«VEF Rīga» izstrādā konsolidācijas sarunu ceļvedi

Foto: AFI

Vispirms jāvienojas par skaidru konsolidācijas procesa redzējumu, bet līdz 2008./09. gada sezonas beigām jābūt atbildētiem visiem stratēģiski svarīgajiem jautājumiem. 

Līdz nākamās nedēļas sākumam, 23. februārim, «VEF Rīga» konkretizēs savu priekšlikumu, rūpīgi izstrādājot sarunu ceļvedi — apspriežamo jautājumu rāmi, uz kuriem atbildes veidos skaidru apvienošanās redzējumu, un nosūtīs to Rīgas ASK kluba valdei, kā arī publiskos to savā mājaslapā www.vefriga.com.

Ņemot vērā šīs konsolidācijas iespējamo nozīmību Latvijas basketbolā, «VEF Rīga» uzskata, ka sarunu procesam jābūt maksimāli atklātam, tajā iesaistot arī sabiedrību — klubu sponsorus, basketbola nozares ekspertus un līdzjutējus, nodrošinot atklātu pilnvērtīgas informācijas pieejamību un ieklausoties atgriezeniskajā saiknē. Tāpēc «VEF Rīgas» mājaslapa kļūs par forumu, kur visi varēs sekot līdzi klubu konsolidācijas procesam, pirmie uzzināt faktus un viedokļus, izteikt par tiem savu vērtējumu.

Kā zināms, 10. februārī BK «VEF Rīga» nosūtīja vēstuli Rīgas ASK prezidentam Jānim Birkam ar aicinājumu sākt sarunas par šo abu galvaspilsētas klubu konsolidāciju. Pēc «VEF Rīgas» domām, Rīgā ir jāizveido viena stipra, nacionāla komanda un ekonomiskā krīze pasaulē, Latvijā un mūsu vadošajos basketbola klubos ir brīdis, lai par šo jautājumu beidzot domātu nopietni.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

25.11.2017
Ienākt apollo.lv