«VEF Rīga» oficiālā dziesma būs no Gustavo jaunā albuma

Apollo
0 komentāru

Mūziķa Gustavo trešais singls «Mūsu soļi» no topošā albuma «Trešā elpa» tiek pasludināts par oficiālo basketbola kluba «VEF Rīga» dziesmu, informē kluba direktore Laila Spaliņa. 

«VEF Rīga» oficiālā dziesma būs no Gustavo jaunā albuma

Foto: M.Kļaviņš (vefriga.com)

Tās pirmatskaņojums notiks trešdien, 14. oktobrī, «Arēnā Rīga» «VEF Rīga» VTB Vienotās līgas spēlē pret Kazaņas «Unics».

Gustavo un «VEF Rīga» satikšanās nav nejauša. Mūziķis, kurš producējis Latvijas slavenākās grupas «Prāta Vētra» jaunāko plati, ar saviem darbiem ir ne tikai pierādījis, ka ir līderis, bet arī aizrāvis ļaužu tūkstošus, kuri Gustavo paustajās idejās un vērtībās saklausījuši sevi. Savukārt «VEF Rīga» basketbola laukumā vienmēr tiecies pēc augstākajiem sasniegumiem, demonstrējot neatlaidību un piemēru citiem.

«Pieņemot lēmumu, ka Vefiņam nepieciešama sava dziesma, ne mirkli nešauboties vērsāmies pie Gustavo. Esmu gandarīta par sadarbību un pārliecināta, ka dziesma iedvesmos komandu uzvarām un patiks arī «VEF Rīga» līdzjutējiem,» norāda Spaliņa. 

«Mūsu soļi» stāsta par mērķtiecību, drosmi un ticību saviem spēkiem. «Ja kāds vēlas mainīt savu apkārtni, tad, pēc manām domām, to var panākt, pirmām kārtām veicot pārmaiņas sevī. Ticu, ka mērķa apzināšanās vairo enerģiju, pretējā gadījumā sanāk peldēt pa straumi,» uzskata Gustavo.  

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv