«VEF Rīga» pārliecinoši zaudē Šauļos

Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē «VEF Rīga» komanda šodien viesos ar 71:95 zaudēja Raita Grafa pārstāvētajai BC «Šiauliai».

Alex Renfroe

«VEF Rīga» amerikāņu basketbolistam Aleksam Renfro pietrūka divas piespēles līdz triple-double, tomēr viņš pieļāva arī 11 kļūdas.

Rezultatīvākais «VEF Rīga» komandā ar 17 punktiem bija amerikānis Alekss Renfro, kurš izcīnīja arī 12 atlēkušās bumbas, atdeva astoņas rezultatīvas piespēles un pārtvēra četras bumbas, taču pieļāva 11 kļūdas, Artūrs Štālbergs guva 14 punktus, bet desmit punktus pievienoja lietuvietis Arns Labucks.

BC «Šiauliai» komandā ar 24 punktiem izcēlās Arvīds Siksņus, bet 16 punktus pievienoja pieredzējušais Mindaugs Žukausks. Grafs nepilnu 16 minūšu laikā guva astoņus punktus (2p. - 3/4, s.m. - 2/4), izcīnīja četras atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu.

«VEF Rīga» basketbolisti zaudēja visās šī mača ceturtdaļās, tādejādi mājinieku pārsvars auga pakāpeniski- pēc pirmās ceturtdaļas Vefiņam bija -2 (18:20), pēc otrās - 37:44, pēc trešās - 57:70, bet spēlē tika piedzīvots zaudējums ar -24.

BBL kopvērtējumā «VEF Rīga» ar divām uzvarām astoņās spēlēs ieņem astoto vietu desmit komandu konkurencē, bet Grafa pārstāvētā Šauļu komanda ar sešām uzvarām deviņos mačos ir otrajā vietā.