«VEF Rīga» pieveic «Neptunas», izcīnot trešo uzvaru VTB līgā Pozitīvi

3 komentāri

VTB Vienotās basketbola līgas regulārā čempionāta B apakšgrupas spēlē Latvijas čempionvienība «VEF Rīga» savā laukumā ar 74:57 uzvarēja Klaipēdas «Neptunas».

Jānis Bērziņš

«VEF Rīga» un Klaipēdas «Neptunas» 74:59 (17:13, 41:23, 62:33).
Brauns 16 (4 rez. piesp.), A. Bērziņš 13 (6 atl.b.), Bajramovičs 10, Nikss 10 (7 atl.b.), J. Bērziņš 6 (9 atl.b.), Robinsons 6, Strēlnieks 5, Jahovičs 4 (5 rez. piesp.), Pasečņiks 2; Vasiļus 17 (8 atl.b.), Runkausks 12.

Pirmās ceturtdaļas vidū Latvijas komandai izdevās iekrāt septiņu punktu pārsvaru (10:3, 12:5), tomēr pēc nospēlētām desmit minūtēm «VEF Rīga» bija tikai +4 (17:13). Otrajā ceturtdaļā laukuma saimnieki spēja palielināt pārsvaru, kas ceturtdaļas vidū sasniedza jau 18 punktus (35:17) un ko izdevās nosargāt līdz pat lielajam pārtraukumam (41:23).

Trešajā ceturtdaļā mājiniekiem vēl vairāk izdevās palielināt pārsvaru un atlikušajā laikā tika nosargāta ļoti pārliecinoša uzvara pār apakšgrupas pastarīšiem.

10 «Neptunas» 1 - 6

Nākamo VTB Vienotās līgas spēli «VEF Rīga» basketbolisti aizvadīs pēc nedēļas, 30. novembrī, kad «Arēnā Rīga» uzņems Volgogradas «Krasnij oktjabrj»