«VEF Rīga» spēles galotnē izcīna uzvaru Ventspilī

9 komentāri

Latvijas Basketbola līgas (LBL) regulārā čempionāta spēlē šovakar pēdējo gadu finālistu duelī «VEF Rīga» izbraukumā ar 62:61 pieveica BK «Ventspils» komandu.

Kenans Bajramovičs

BK «Ventspils» un «VEF Rīga» 61:62 (15:13, 33:31, 52:49).
Zaķis 14 (6 atl.b.), S. Valters 9, Vairogs 8, Viljamss 8 (5 rez. piesp.), Butjankovs 7, Timma 6 (8 atl.b., 5 rez. piesp., 4 kļūdas), Lejasmeiers 3; Bajramovičs 13 (8 atl.b., 4 kļūdas), Brauns 13 (4 rez. piesp.), A. Bērziņš 11 (7 atl.b.), Janičenoks 9, Nikss 8, J. Bērziņš 5 (8 atl.b.), Strēlnieks 3.

Spēles sākumā nevienai no komandām neizdevās iegūt vērā ņemamu pārsvaru, bet otrajā ceturtdaļā «ventspilnieki» divreiz panāca +6 (25:19, 33:27), tomēr «Vefieši» abās reizēs ātri vien atbildēja un lielajā pārtraukumā «Ventspils» devās ar minimālu pārsvaru (33:31).

Trešajā ceturtdaļā «VEF Rīga» izdevās veikt 14:4 izrāvienu un izvirzīties vadībā ar 46:41, tomēr arī mājinieki diezgan ātri prata likvidēt viesu pārsvaru un pirms pēdējām desmit minūtēm rezultāts bija 52:49 «Ventspils» labā. Pēdējās ceturtdaļas sākumā laukuma saimnieki ieguva piecu punktu pārsvaru (54:49, 57:52), bet, tuvojoties spēles beigām, 8:0 izrāvienu veica «Vefiņš», minūti un 13 sekundes līdz finālsvilpei pārņemot vadību (62:60).

Uz Butjankova precīzo soda metienu «VEF Rīga» leģionārs Brauns atbildēja ar nesekmīgu tālmetienu, bet pēdējās sekundēs precīzs nebija arī mājinieku leģionāra Viljamsa metiens.

«VEF Rīga» komanda tikai ar šo maču iesaistījusies LBL turnīrā, kura regulārajā čempionātā aizvadīs tikai vienu apli, bet «Ventspils» komanda, kas aizvada divus apļus, jau aizvadījusi deviņas spēles.