«VEF Rīga» turpina uzvaru sēriju Pozitīvi

5 komentāri

VTB Vienotās basketbola līgas regulārā čempionāta B apakšgrupas spēlē šodien «VEF Rīga» savā laukumā ar 90:73 pieveica Volgogradas «Krasnij oktjabrj», izcīnot piekto uzvaru pēc kārtas dažādos turnīros.

Entveins Robinsons

«VEF Rīga» un Volgogradas «Krasnij oktjabrj» 90:73 (25:20, 50:47, 70:55).
Robinsons 16 (metieni - 7/11, 8 atl.b., 4 rez. piesp.), Nikss 16, Bajaramovičs 15, Janičenoks 13 (5 atl.b.), Strēlnieks 9, J. Bērziņš 9, Brauns 7 (9 rez. piesp., 4 kļūdas), Jahovičs 5; Kalpepers 17 (5 atl.b.), Hinsons 15, Flečers 14.

Līdz pirmās ceturtdaļas vidum Latvijas čempionvienībai bija izdevies iekrāt jau desmit punktu pārsvaru (18:8), tomēr viesi spēja pietuvoties līdz 20:18, bet pēc nospēlētām desmit minūtēm «rīdziniekiem» bija +5 (25:20). Otrajā ceturtdaļā «Vefiņš» turpināja spēlēt rezultatīvi un ceturtdaļas vidū pēc 10:2 izrāviena panāca jau 13 punktu pārsvaru (43:30), bet tad septiņus punktus pēc kārtas guva «Krasnij oktjabrj» (43:37). Nepilnu pusotru minūti līdz lielajam pārtraukumam Krievijas klubs spēja panākt neizšķirtu (45:45), tomēr pirmo puslaiku ar +3 (50:47) savā labā pabeidza «VEF Rīga».

Trešo ceturtdaļu laukuma saimnieki iesāka ļoti veiksmīgi, veicot 12:2 izrāvienu un atgūstot 13 punktu pārsvaru (62:49), bet pirms pēdējām desmit minūtēm «VEF Rīga» bija +15 (70:55). Pēdējo ceturtdaļu mājinieki sāka ar 10:0 izrāvienu, bet atlikušajā laikā nosargāja pārliecinošo uzvaru.

Nākamo maču VTB Vienotajā līgā «VEF Rīga» aizvadīs 15. decembrī, kad viesos spēkosies ar Jāņa Blūma pārstāvēto Kazahstānas komandu BK «Astana».