«VEF Rīga» uzvar LBL čempionus

Šodien ar «VEF Rīga» un BK «Ventspils» savstarpējo spēli sākās 19. Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezona.

Pirmajā jaunās sezonas Latvijas Basketbola līgas (LBL) spēlē uzvaru svinēja «VEF Rīga» basketbolisti.

Abu klubu duelī Olimpiskajā sporta centrā pārāki bija «VEF Rīga» basketbolisti, kas izcīnīja uzvaru ar 87:80.

Valda Valtera pēcspēles komentārs.

Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar mājinieku pārsvaru +4 (25:21), bet pēc pirmā puslaika dodoties atpūtā «vefiņš» savu pārsvaru bija palielinājis par vienu punktu - 42:37.

Pēc spēlētām 30 minūtēm laukuma saimnieki bija vadībā tikai ar diviem punktiem (61:59) un visi interesantākie notikumi norisinājās pēdējā ceturtdaļā.

«VEF Rīga» pārsvars ceturtās ceturtdaļas sākumā bija +3 (71:68), bet pēc neilga laika jau +6 (76:70). Tomēr «ventspilnieki» nepadevās un pietuvojās līdz 76:74 un mirkli vēlāk arī izlīdzināja rezultātu - 76:76, taču spēles izskaņā Alekss Renfro bloķēja pretinieka metienu, bet ar precīziem soda metieniem un trejaci «VEF Rīga» atjaunoja savu pārsvaru.

Skanot beigu sirēnai par pirmo uzvaru jaunajā LBL sezonā varēja līksmot «VEF Rīga» - 87:80.

Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 22 gūtajiem punktiem bija Ingus Bankevics, savukārt zaudētājiem 23 punktus guva Ronalds Zaķis.