«VEF Rīga» viesos apspēlē Rīgas ASK

Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē «VEF Rīga» šodien negaidīti pārliecinoši Olimpiskajā sporta centrā ar 85:68 pieveica Rīgas ASK komandu.

Luke Cooper

«VEF Rīga» atspēlējās no 18 punktu deficīta un, aizvadot lielisku otro puslaiku, ar 85:68 pārspēja Rīgas ASK basketbolistus.

«VEF Rīga» komandas labā 19 punktus guva krievu leģionārs Jevgeņijs Koļesņikovs, bet Rīgas ASK rindās rezultatīvākais bija Aigars Vītols, kura kontā 14 punkti un piecas atlēkušās bumbas.

Spēles otrās ceturtdaļas vidū Rīgas ASK bija vadībā pat ar 18 punktu pārsvaru, taču spēles turpinājumā viesu komanda spēja ne vien panākt pretiniekus, bet izcīnīt pārliecinošu uzvaru. Otro puslaika "VEF Rīga" uzvarēja 48:19, turklāt pēdējā ceturtdaļā Latvijas vicečempioniem ļāva iemest tikai astoņus punktus, kamēr paši guva 26 punktus.

LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā «VEF Rīga» pakāpās uz ceturto vietu ar 13 uzvarām 22 spēlēs, bet Rīgas ASK turnīra tabulā saglabāja trešo vietu ar astoņām uzvarām 12 mačos.