«VEF Rīga» zaudējums ar -19 Turcijā

11 komentāri

Eiropas kausa izcīņas turnīra G apakšgrupas spēlē Latvijas čempionvienība «VEF Rīga» šovakar izbraukumā ar 64:83Turcijas komandai Bandirmas «Banvit», kuru pārstāv arī «VEF Rīga» pagājušās sezonas līderis Ērls Roulends.

Artūrs Strēlnieks

«VEF Rīga» un Bandirmas «Banvit» 64:83 (14:22, 25:39, 42:65).
Bajramovičs 12, Nikss 11, Brauns 8 (5 rez. piesp., 4 kļūdas), Pasečņiks 7, J. Bērziņš 7 (4 rez. piesp.), Jahovičs 7, Strēlnieks 5 (5 atl.b.), Janičenoks 3, A. Bērziņš 2; Mehija 15 (6 rez. piesp., 6 atl.b.), Deiviss 15 (6 atl.b.), Roulends 14 (7 atl.b., 4 rez. piesp., 4 pārtv.b.).

Latvijas čempioniem spēles sākums bija ļoti neveiksmīgs - 7. minūtē rezultāts bija 4:18, tomēr līdz pirmās ceturtdaļas beigām «VEF Rīga» pietuvojās līdz 14:22. Otrās ceturtdaļas vidū «Vefiņam» izdevās pievilkt līdz -5 (23:28), taču turpinājumā «Banvit» atkal palielināja pārsvaru un lielajā pārtraukumā viesi devās ar 14 punktu deficītu (25:39).

Trešajā ceturtdaļā «Banvit» basketbolisti turpināja palielināt pārsvaru un pirms pēdējām desmit minūtēm Latvijas komanda zaudēja jau ar 23 punktu starpību (42:65), bet pēdējā ceturtdaļā būtiski pavērsieni mačā vairs nenotika.

Citos G apakšgrupas piektās spēļu kārtas mačos Kazaņas «Unics» savā laukumā ar 85:61 pārspēja Maķedonijas klubu Skopjes «MZT Aerodrom», bet Haifas «Maccabi» no Izraēlas viesos ar 68:64 uzvarēja Armanda Šķēles pārstāvēto Tallinas «Kalev/Cramo».

6. «Kalev/Cramo»          0 - 5

Nākamo spēli Eiropas kausa izcīņā «VEF Rīga» aizvadīs pēc nedēļas, 20. novembrī, kad izbraukumā spēkosies ar «MZT Aerodrom», kuru mājās izdevās pieveikt ar 80:71.