Veiksmīgs uzņēmējs izprot starptautisko biznesa vidi!*

Apollo
0 komentāru

Globalizācija, IT tehnoloģiju attīstība, pārsteidzošais ātrums, ar kādu informācija nonāk no vienas pasaules valsts uz citu, neizbēgami ietekmē arī uzņēmējdarbības vidi Latvijā. Gluži vienkārši veiksmīga un ilgtspējīga uzņēmējdarbība, kas netiek orientēta arī uz citu valstu tirgu, diez vai būs iespējama. 

Turībā topošie uzņēmēji iegūst prasmes, kā veiksmīgi veidot starptautisku biznesu.

Turībā topošie uzņēmēji iegūst prasmes, kā veiksmīgi veidot starptautisku biznesu.

Foto: J.Ķirpītis

Dibinot uzņēmumu Latvijā vai jebkurā citā pasaules valstī, ir jāsaprot, kāda ir citu valstu uzņēmējdarbības kultūra, kā veidot sakarus starptautiskā tirgū, kā veidojas starptautiskā komercadarbības vide, kā vadīt starptautiskus projektus un  daudzas citas lietas. Apgūstot šīs lietas tikai no savas pieredzes un kļūdām, ceļš līdz veiksmīgam starptautiskam biznesam var izrādīties ilgs un sarežģīts.

Biznesa augstskolas Turība lielākā fakultāte – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte – visu līmeņu programmu studentiem sniedz iespēju apgūt zināšanas par starptautiskā biznesa veidošanu jau augstskolā. Studenti apgūst šādus studiju priekšmetus: Starptautiskie revīzijas standarti, Starptautiskā tirdzniecība, Starptautisku projektu vadīšana, Starptautiskā komercdarbības vide.

Katru gadu Uzņēmējdarbības vadības fakultātē lekcijas lasa ne tikai Latvijas mēroga eksperti, bet arī ārvalstu pasniedzēji no Polijas, Vācijas, Turcijas un citām valstīm.

Studenti izmanto iespēju arī iegūt starptautisku pieredzi, paši dodoties uz ārzemēm vai nu studēt strādāt prakses laikā. Sākot ar šo gadu, topošie uzņēmēji, kas izvēlēsies studijas Turībā, mācību laikā varēs darboties lielākajos Latvijas un ārvalstu uzņēmumos, veicot pētījumus, iegūstot praktisku pieredzi. Šādā veidā students jau studiju laikā iegūs specifiskas zināšanas par telekomunikāciju, būvniecības, banku sektoru, kas būs ļoti vērtīgas konkurējot darba tirgū.
Biznesa augstskola Turība ir izveidojusi trīs starptautiskās sadarbības formas, kuras izmanto arī topošie uzņēmēji.

Dubultā diploma programmā studenti noteikti laiku studē Turībā un kādā no sadarbības augstskolām, rezultātā iegūstot divu augstskolu diplomus. Pašlaik sadarbība noslēgta ar sešām augstskolām Francijā, Lielbritānijā, Taivānā.

ERASMUS programma Biznesa augstskolas Turība studentiem paredz studijas citu Eiropas Savienību valstu augstskolās no trīs mēnešiem līdz vienam gadam. Šobrīd Turības studenti var doties ERASMUS programmā uz vairāk nekā 50 Turības partneraugstskolām.

Divpusējās apmaiņas programmā var iesaistīties Turības otrā un trešā kursa studenti, vienu semestri mācoties augstskolās Dienvidkorejā, Nīderlandē, Krievijā, Īrijā, Šveicē, Meksikā vai ASV. 

Arī prakses laikā studentiem iespējams doties uz ārzemēm uz Vāciju, Grieķiju, Itāliju un citām valstīm.

Uzņēmējdarbības vadības fakultātē iespējams studēt šādās studiju programmās:

Reklāma uzņēmējdarbībā - 1.līmeņa profesionālā studiju programma 

Finanses un grāmatvedība - 1.līmeņa profesionālā studiju programma 

Mārketings un tirdzniecība - 1.līmeņa profesionālā studiju programma 

Mārketinga un tirdzniecības vadība - profesionālā bakalaura studiju programma 

Uzņēmējdarbības vadība - profesionālā bakalaura studiju programma 

Uzņēmējdarbības vadība - profesionālā maģistra studiju programma 

MBA angļu valodā - profesionālā maģistra studiju programma

Uzņēmējdarbības vadība - doktora studiju programma 

Vairāk informācijas:


*Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv