Veismanes vietniece neesot atteikusies sniegt informāciju deputātiem

Apollo
0 komentāru

Valsts kancelejas direktores vietniece Baiba Pētersone neesot atteikusies Saeimas komisijai sniegt ierobežotas pieejamības informāciju, kā tas iepriekš izskanējis.

Baiba Pētersone

Foto: Lita Krone/LETA

Šādu skaidrojumu Valsts kanceleja nosūtījusi premjeram Valdim Dombrovskim (JL), kā viņš to lūdza pirmdien parakstītajā rezolūcijā.

Kanceleja skaidro, ka saskaņā ar normatīvo aktu regulējumu, ierobežotas pieejamības informācija nevar tikt nosūtīta pēc mutvārdu pieprasījuma, tāpēc Eiropas lietu komisijai lūgts pieprasīt šo informāciju rakstveidā.

Visa informācija par Eiropas Savienības struktūrfondu projektu, kas nav ierobežota pieejamības informācija, tika nosūtīta Saeimas Eiropas lietu komisijai līdz 28.janvārim. Savukārt, lai saņemtu ierobežotas pieejamības informāciju, Pētersone atbilstoši noteiktajām procedūrām izteica

Komisijai lūgumu šo informāciju pieprasīt vēstules formā vai nosūtīt Komisijas sēdes protokolu, lai Valsts kancelejai būtu tiesisks pamats pieprasīto informāciju sūtīt.

Jau vēstīts, ka komisijas sēdē Pētersone paziņoja, ka Valsts kanceleja, aizbildinoties ar konfidencialitāti, atsakās iepazīstināt Saeimu ar detalizētāku ierēdņu kvalifikācijas celšanas pasākumu programmu. Savukārt premjers lūdza Valsts kancelejai šo situāciju skaidrot.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

17.10.2017
Ienākt apollo.lv