Vējonis uzskata, ka ir pietiekami jauns un viņam politikā ir, kur augt

Apollo
0 komentāru

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) vadītājs Raimonds Vējonis (ZZS) uzskata, ka ir pietiekami jauns, lai kandidētu Valsts prezidenta amatā.

Vējonis uzskata, ka ir pietiekami jauns un viņam politikā ir, kur augt

Foto: Ieva Čīka/LETA

Intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» Vējonis norādīja: «Kas attiecas uz darbu VARAM, es lepojos, ka vadu šo ministriju. Piebildīšu, ka no Zaļās partijas tiku virzīts arī Ministru prezidenta amatam. Jau teicu, ka vienmēr ar apvienības partneriem koleģiāli izdiskutējam svarīgākos jautājumus. Arī par piemērotāko premjera amata kandidātu.»

Uz apgalvojumu, ka Vējoņa karjera ir «draudzīgi izčākstējusi koleģiālās diskusijās», ministrs sacīja: «Es tak esmu vēl pietiekami jauns, un iespējas augt man joprojām ir.»

Viņš neuzskata, ka jautājumā par virzīšanu Valsts prezidenta amatam būtu «uzmests» no partijas biedru puses. Vējonis norāda, ka pats atteicies no kandidēšanas, jo ir pārāk jauns šādam amatam.

Uz norādi, ka tā varbūt bijusi vienīgā iespēja kļūt par Valsts prezidentu, Vējonis sacīja: «Nu, tad būšu palaidis šo iespēju garām... Neko darīt.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv