Velomaratons «Barona taka» aicina uz piedzīvojumiem 1000 km garumā

Apollo
0 komentāru

Jau sesto gadu pēc kārtas 7. – 23.jūlijam vides organizācija «Projekts Pēdas» organizē aizraujošu velomaratonu «Barona taka».

Velomaratons «Barona taka» aicina uz piedzīvojumiem 1000 km garumā

Publicitātes foto.

17 dienu garajā ceļā no Tartu (Igaunija) līdz Dundagai ikvienam ir iespēja iepazīt Latvijas skaistākās vietas, atstāt aiz sevis iestādītus kokus, iegūt jaunus draugus un neaizmirstamus piedzīvojumus, nobraukt 1000 km ar velosipēdu, šķērsojot visu Latviju pa maršrutu, ko savulaik 24 gadu vecumā ar kājām veicis mūsu izcilais latvietis, Dainu Tēvs, – Krišjānis Barons.

Šogad velomaratons notiek ar moto «PAR tīru uz zaļu Latviju!», kas ir kā turpinājums pavasara Lielajai Talkai. Maratona posmos ir paredzēta gan koku stādīšana, gan interesantas, dabu izzinošas ekskursijas. Vakaros savukārt ir iecerēts rīkot dažādus jautrus kultūras un sporta pasākumus.

Dalībnieku skaits nav ierobežots, velomaratonā var piedalīties ikviens interesents ar riteni braukšanas kārtībā. Dalībnieks var piedalīties arī tikai vienā vai vairākos ceļa posmos, kā arī veikt visu 17 dienas ilgstošo maršrutu. Pasākuma dalības maksas nav, taču katrs velobraucējs sedz ar sevi saistītos izdevumus – nakšņošanu, ēšanu, ieeju apskates vietās un personīgos izdevumus.

Maršruts: Tērbata – Otepe - Valka - Smiltene - Rauna - Bērzkrogs - Taurene – Vecpiebalga - Ineši - Ērgļi - Odziena - Koknese – Staburags – Sece – Skrīveri – Ķeipene - Zaube - Nītaure - Sigulda – Turaida – Rīga – Slampe – Lestene – Jaunpils – Strutele - Irlava - Zemīte - Kandava - Sabile - Talsi – Dundaga (nakšņošana pasvītrotajās vietās).

Aicinām visus velo un dabas mīļotājus pievienoties jebkurā posmā!
Pieteikšanās velomaratonam pa e-pastu: velo@pedas.lv, +371 29835605

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv