Vengers: «Manchester United» spēlē «anti futbolu»

Londonas «Arsenal» galvenais treneris Arsēns Vengers, atsaucoties uz «Manchester United» bosa sera Aleksa Fergusona izvēlēto sastāvu ar spēlētājiem, «kuri laukumā ir tikai tādēļ, lai pārkāptu noteikumus», pretinieku spēles stilu nosaucis par «anti futbolu», ziņo «goal.com».

Arsene Wenger

Pagājušajā nedēļas nogalē Anglijas premjerlīgas mačā «Arsenal» viesos atzina «Manchester United» pārākumu ar 1:2. Andrejs Aršavins pirmajā puslaikā izvirzīja vadībā «londoniešus», taču otrajā puslaikā pēc Manuela Almunijas pārkāpuma uz «Arsenal» vārtiem tika nozīmēts 11 metrus soda sitiens, bet vēlāk Abū Diabī ieraidīja bumbu savos vārtos.

«Esmu redzējis spēlētāju, kurš laukumā ir tikai tādēļ, lai izdarītu pārkāpumus,» norāda Vengers, šo frāzi, visticamāk, attiecinot uz «agresīvo» Darenu Flečeru. «Manuprāt, tas ir vēl sliktāk futbolam nekā simulēšana.»

Atgādinām, ka «Arsenal» uzbrucējs Eduardu tika sodīts par simulēšanu UEFA Čempionu līgas play-off kārtas atbildes mačā pret Glāzgovas «Celtic».

«Spēlētāji, kuri nekad netiek sodīti, kuri noiet no laukuma bez dzeltenās kartītes, lai gan regulāri pārkāpj noteikumus — tas manā izpratnē ir lielāks «anti futbols» par to, ko izdarīja Eduardu,» uzsver Vengers.

«Paskatieties paši, cik daudz tīšu pārkāpumu paliek nesodīti. Tā ir lielāka problēma, jo tā sarausta spēli. Cilvēki maksā naudu, lai redzētu futbolu, nevis soda sitienu sēriju,» piebilst «Arsenal» galvenais treneris.