Ventspilī ieradīsies «TopGear» godalgu peletons

Apollo
5 komentāri

Sestdien Ventspilī ieradīsies «TopGear» Baltijas gada auto konkursa dalībnieki. 22 automobiļi īpašā programmā būs skatāmi no pulksten 17 pie tirdzniecības centra «Tobago», informē Ventspils pilsētas domes pārstāve Kristīne Duļbinska.

Ventspilī ieradīsies «TopGear» godalgu peletons

Foto:ITAR-TASS/Scanpix

«TopGear» godalgas 2014, kas pirmo reizi noteiks labākos Baltijas auto, startēja šī gada 10.decembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, lai dotos uz Kauņu, Klaipēdu, Liepāju un Ventspili. Tālākais ceļš vedīs uz Rīgu, Tartu, Pērnavu, līdz, noslēdzot 1500 kilometru distanci, 19.decembrī finišēs Tallinā.

Lai noteiktu labākos, žūrijas locekļi 2014.gada nominantus pārbaudīs uz Baltijas ceļiem, poligonā, smilšu karjerā un pat lidlaukā, taču centrālie notikumi «TopGear» godalgas 2014 divas nedēļu garajā programmā būs ekspozīcijas, kas automobiļu entuziastiem piedāvās sacensības, rekordu mēģinājumus un ar Tartu universitātes centra «Ahaa» palīdzību pat zinātniskus eksperimentus.

Ekspedīcijas dalībniekus varēs satikt arī mazajās pilsētās, jo «TopGear» Godalgas 2014 piestās «Neste Oil» stacijās Kuldīgā un Siguldā.

«TopGear» godalgas automobiļi saņems 12 nominācijās: Gada SUV, Gada minivens, Gada sporta auto, Gada sedans, Gada hečbeks, Gada ģimenes auto, Gada drošākais auto, «Delfi» Gada auto, «TopGear» lasītāju Gada auto, «Neste Oil» zaļākais auto, Gada gudrākais auto un «TopGear» Baltijas Gada auto.

TopGear Godalgas 2014 žūrijā būs pārstāvēti «TopGear» Baltijas izdevumu redaktori, autori, 30 žurnāla lasītāji no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas, kā arī īpašie viesi un eksperti. Konkursam pieteikto automobiļu apraksti ir lasāmi žurnāla «TopGear» decembra numurā, bet Godalgu laureāti tiks publicēti 2014.gada februārī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv