Ventspilī notiks Eiropas literāro rezidenču centru tikšanās

Apollo
0 komentāru

No 10. līdz 13.septembrim Ventspilī notiks Eiropas literāro rezidenču centru asociācijas «Halma» kārtējā tikšanās. 

Ventspilī notiks Eiropas literāro rezidenču centru tikšanās

Publicitātes foto.

«Halmas» gadskārtējās tikšanās Ventspilī programma veltīta Latvijas literatūras, galvenokārt, dzejas prezentācijai, kā arī Eiropas kultūras aktuālo problēmu diskusijām.

Visi interesenti tiek aicināti uz diviem «Halmas» pasākumiem.

11.septembrī plkst. 10.00 Ventspils bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, diskusija angļu valodā «Eiropas finanšu krīze – Eiropas kultūras krīze?» Diskusijā piedalīsies «Halmas» prezidents Krzysztof Czyzewski no Polijas, rakstnieks Jeroen Theunissen no Beļģijas un Andrés Barba no Spānijas. Diskusiju vadīs tulkotājs un dzejnieks Pēteris Cedriņš.

12.septembrī plkst. 20.30 Rakstnieku mājā, Annas ielā 13, Latvijas dzejnieku lasījums (viens no Dzejas dienu pasākumiem) ar Artūra Puntes, Sergeja Timofejeva, Semjona Haņina, Liānas Langas, Edvīna Raupa un Ulda Bērziņa dalību.

«Halma» tika dibināta 2006. gadā, lai apvienotu Eiropas valstu literāros rezidenču centrus. Šobrīd «Halma» apvieno jau 26 centrus. Vairāk par «Halmu» lasiet «halma-network.eu».

Pasākumu finansiāli atbalsta Roberta Boša fonds, Eiropas Kopienas programma «Kultūra» un Eiropas literāro rezidenču centru asociācija «Halma», Ventspils pilsētas dome, Kultūras ministrija.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv