Ventspilī notiks IIHF Eiropas kausa izcīņas 1. kārta sievietēm hokejā

Apollo
0 komentāru

No 30. oktobra līdz 1. novembrim Ventspils Olimpiskajā centrā notiks IIHF B grupas Eiropas kauss sievietēm hokejā. 2009.–2010. gada sezonas Eiropas kausa pirmo kārtu Latvijā organizē sieviešu hokeja klubs «Laima».

Ventspilī notiks IIHF Eiropas kausa izcīņas 1. kārta sievietēm hokejā

Foto: AP/«Scanpix»

IIHF jau atkārtoti uzticējusi Latvijas klubam organizēt augsta līmeņa turnīru, uzsverot, ka SHK «Laima» pasākumus vienmēr sarīko augsti profesionālā sportiskā un organizatoriskā līmenī. Jāatgādina, ka pērn viens no Eiropas kausa posmiem notika Tukumā.

Šogad IIHF B grupas Eiropas kausā piedalās Norvēģijas čempiones «IHK Sparta Sarpsborg», Lielbritānijas čempiones «Sheffield Shadows», Spānijas čempionvienība «CPLV Dismeva Panteras», kā arī Latvijas sieviešu hokeja spēcīgākā komanda SHK «Laima», kura vienlaikus ir Latvijas sieviešu hokeja izlases bāzes komanda.

Latvijas sieviešu hokeja klubs «Laima» tās prezidenta Haralda Modra Ozoliņbeika un galvenā trenera Ģirta Ūdra vadībā aktīvi gatavojas sacensībām. «Laima» dāmas izvirzīja sev mērķi uzvarēt visas grupas pretinieces un nokļūt nākamajā kārtā, kur būs jāspēlē jau ar Krievijas spēcīgāko sieviešu klubu «Tornado». Interesanti ir tas, ka Krievijas klubā spēlē Latvijas sieviešu hokeja izlases kapteine Iveta Koka, kura ir viena no rezultatīvākajām kluba spēlētājām. Līdz ar to mūsu dāmām ir pastiprināta vēlme mēroties spēkiem ar izlases kolēģes kluba komandu.

Eiropas kausa nākamā kārta notiks no 4. līdz 6. decembrim, bet fināls paredzēts 2010. gada 12.–14. martā.Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv