Ventspilī nsokaidroti Latvijas triatlona čempioni sprinta distancē Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

28.augustā, Medņu ielas galā, Ventspils Zilā karoga pludmalē norisinājās, nu jau par tradīciju kļuvušās triatlona sacensības – Latvijas atklātais čempionāts un Baltijas Jūras kausa izcīņa triatlonā sprinta distancē. Triatlons ir sporta veids, kas ietver trīs sporta veidu kombināciju – peldēšanu, riteņbraukšanu un skriešanu.

Triatlona sacensības Ventspilī ir unikālas ar to, ka ir vienīgās Baltijā, kurās peldēšana notiek atklātā jūrā, un šoreiz jūra sagādāja patiešām smagu pārbaudījumu sacensību dalībniekiem, jo lielajā vējā un viļņos vairāk sanāca skriešana pa jūru un cīņu ar viļņiem, nevis triatlonistiem ierastā peldēšana, tomēr šāds pavērsiens sacensības padarīja tikai interesantākas.

Kopumā uz starta izgāja 120 dalībnieki, un kā pirmie uz starta stājās bērni un savās vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva ventspilnieki Toms Salnājs (2004. g.dz. un jaunāki) un Oskars Gorbenko (2000.-2003. g.dz.).

Minisprinta distancē (Tautas klase) dalībniekiem bija jāveic (250m peldēšana + 12km riteņbraukšana + 2,5 km skriešana) un kopvērtējumā par uzvarētāju kļuva Krišjānis Beitāns, otrajā vietā atstājot Raivi Voitānu, bet trešais palika Artjoms Šķerbakovs. Savā vecuma grupās par uzvarētājiem kļuva Žanis Šteinerts, Vladimirs Kļavnieks un Jevganijs Dasko. Jāatzīmē, ka minisprinta distancē uz starta devās aptuveni 15 ventspilnieku, kas nozīmē, ka mūsu pilsētas iedzīvotājiem šis sporta veids noteikti nav svešs.   

Par triatlona sacensību uzvarētājiem kļūst Jevgēņijs Tabakajevs un Sindija Veinberga

Sprinta distancē (Sporta klase) dalībniekiem bija jāveic (750m peldēšana + 20km riteņbraukšana + 5km skriešana) par uzvarētāju kļuva baltkrievs Jevgēņijs Tabakajevs, otrajā vietā atstājot Mārtiņu Alksni, bet trešais finišēja Krievijas pārstāvis Aleksejs Kalistratovs. Jāatzīmē, ka pēc otrā veida riteņbraukšanas sacensību vadībā atradās ventspilnieks Raivis Grūbe, tomēr skriešanas posmā viņu apsteidza 5 konkurenti un nācās finišēt 6. vietā. DāmDistancē varējām redzēt daudzu sporta veidu bijušos un esošos Latvijas čempionus dažādos sporta veidos – skriešanā, biatlonā, pieccīņā, peldēšanā u.c., kas nozīmē, ka ar triatlonu var nodarboties ikviens sportists, kam ir pietiekoša fiziskā sagatavotība.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv