Ventspils aicina iesācējuz uz sacensībām petankā

Apollo
0 komentāru

Sestdien, 20.augustā  Piedzīvojumu parkā notiks Iesācēju turnīrs petankā. Sacensībās  piedalīsies debitanti, iesācēji un petankisti, kuri Latvijas petanka sporta federācijas rangā atrodas zemāk par 16 vietu. 

Ventspils aicina iesācējuz uz sacensībām petankā

Publicitātes foto

Reģistrācija notiks sestdien, 20. augutā plkst.10.00 no rīta. Ar turnīra nolikumu var iepazīties mājas lapā «petanque.lv». Detalizētākai informācijai varat zvanīt sacensību organizatorei Agitai Puriņai (29404272).

Ventspils kērlinga klubs aicina savus biedrus būt aktīviem, un tos, kuri nespēlēs petanku, iesaistīties 2.nūjošanas festivālā! Savukārt, no plkst. 13:00 līdz 14:00  Ventspils kērlinga kluba petanka sekcija aicina nūjotājus un citus interesentus uz īsu apmācību petankā. Būs iespēja apgūt spēlespamatus, kā arī iepazities ar šo nu jau populāro sporta veidu.

Pie viena, vēlam veiksmīgu startu  Ventspils kērlinga kluba petanka sekcijas vadītājai Aidai Pētersone un dalībniecēm Evai Martinsonei un Martai Kozindai  šīs nedēlas nogalē notiekošajā starptautiskajā petanka turnīrā Tallinā!
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.10.2017
Ienākt apollo.lv