«Ventspils» apstājas ceturtdaļfinālā

Sadraudzības kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē Maskavā Latvijas čempioni FK «Ventspils» pēcspēles sitienu sērijā zaudēja Moldovas klubam Tiraspoles «Sheriff», vēsta «esports.lv».

Spēles pamatlaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, lai gan ventspilnieki ieguva tiesības uz 11 metru soda sitienu, taču Vīts Rimkus, kas šajā turnīrā guva visu četrus vārtus FK «Ventspils» labā, šoreiz kļūdījās. Tāpat jāpiebilst, ka jau pirmajā puslaikā mača tienesis uz tribīnēm aizsūtīja gan Ventspils kluba galveno treneri Romānu Grigorčuku, gan viņa asistentu Sauļu Cekanaviču.

Papildlaiks šajā turnīrā nav paredzēts, tādēļ uzreiz pēc pamatlaika beigām tika izpildīta pēcspēles sitienu sērija, kurā ar 5:4 uzvaru svinēja «Sheriff» futbolisti.

Pusfināla mačā «Sheriff» komanda tiksies ar Uzbekistānas kluba Taškentas «Pakhtakor» futbolistiem.