«Ventspils» arī savā laukumā nespēj uzvarēt «Liepājas lauvas»

Latvijas Basketbola līgas spēlē šovakar valsts čempioni BK «Ventspils» savā laukumā ar 73:82 zaudēja «Liepājas lauvu» basketbolistiem.

Mareks Jurevičus

Abās tikšanās reizēs šajā sezonā gan BBL, gan LBL čempionātā Latvijas čempioni nav spējuši savaldīt «Liepājas lauvas».

Ventspils kluba labā 16 punktus sakrāja Jānis Strēlnieks, 13 punktus guva Ronalds Zaķis, bet 12 punktus pievienoja Mareks Jurevičus. «Liepājnieku» sastāvā ar 17 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām izcēlās Oļegs Kojeņecs, 12 punktus guva Laimons Kiseļs, bet pa 11 punktiem Klāva Ansona un Mārtiņa Kravčenko rēķinā.

Laukuma saimnieki maču iesāka pārliecinoši un jau pēc pirmajām desmit minūtēm bija vadībā ar 28:20, bet otrās ceturtdaļas sākumā sasniedza arī +11 (33:22). Tomēr ceturtdaļas turpinājumā daudz veiksmīgāki bija «liepājnieki», kas vispirms panāca neizšķirtu (33:33), bet līdz lielajam pārtraukumam izvirzījās vadībā ar 45:41.

Trešajā ceturtdaļā «Liepājas lauvu» komanda nostirpināja savu pārsvaru, ceturtdaļas vidū panākot pat +14 (58:44). Pēdējās desmit minūtēs «ventspilniekiem» tā arī neizdevās samazināt rezultāta starpību vairāk par desmit punktiem (81:71), tādejādi «Liepājas lauvas» izcīnīja diezgan pārliecinošu uzvaru.

Atgādinām, ka pirms nedēļas «ventspilnieki» izbraukumā atzina «Liepājas lauvu» pārākumu arī Baltijas Basketbola līgas ietvaros.

«Liepājas lauvām» šī bija otrā uzvara trīs mačos, bet BK «Ventspils» piedzīvoja jau otro zaudējumu trīs spēlēs.