«Ventspils» Eiropas līgu pabeidz ar sagrāvi Nīderlandē

UEFA Eiropas līgas pēdējās spēļu kārtas D apakšgrupas mačā FK «Ventspils» futbolisti šovakar viesos ar 0:5 kapitulēja Nīderlandes komandai «SC Heerenveen».

Jean Paul Ndeki

Pēc pirmā puslaika rezultāts vēl bija neizšķirts 0:0, taču otrajā puslaikā «ventspilnieku» aizsardzība «sabruka». Mača 55. minūtē Mika Veirinens atklāja spēles rezultātu, bet jau pēc trim minūtēm Pāvelu Česnovski pārspēja Viktors Elms. Spēles 77. minūtē Džeralds Sibons panāca 3:0 «SC Heerenveen» labā, turklāt jau pēc minūtes viņš guva arī ceturtos vārtus Nīderlandes komandas labā. Punktu sagrāvei pielika Derils Janmāts, kurš 88. minūtē panāca 5:0 mājinieku labā.

Tādejādi FK «Ventspils» futbolisti Eiropas līgas D apakšgrupā palika pēdējā, ceturtajā vietā ar trim punktiem sešās spēlēs. Pirmo vietu ar 11 punktiem jau iepriekš bija garantējuši Lisabonas «Sporting» futbolisti, bet otro vietu ar desmit punktiem ieņēma Berlīnes «Hertha», kas šovakar ar 1:0 savā laukumā pieveica «Sporting» komandu. Trešo vietu pēc uzvaras pār «Ventspils» komandu ar astoņiem punktiem ieguva «SC Heerenveen» futbolisti.