«Ventspils» futbolisti pirmajā spēlē uzvar līgas jaunpienācējus

«LMT Virslīgas» sezonu šodien ar pārliecinošu uzvaru sāka pagājušā gada čempioni «Venstspils» futbolisti, kas izbraukumā ar rezultātu 5:1 uzvarēja Rīgas «Daugava» komandu, ziņo Latvijas Futbola federācijas mājas lapa «lff.lv».

Viesi šodien spēli aizvadīja bez sava uzbrukuma līdera Vīta Rimkus, bet tas viņiem neliedza sagraut čempionāta jaunpienācējus.

«Ventspils» labā vārtus 11.minūtē guva guva Zurabs Mentešašvili, bet pirmā puslaika 32.minūtē vēlreiz ar precīzu sitienu atzīmējās Grigorijs Čirkins.

Spēles 62.minūtē mājinieki rezultāta starpību samazināja, kad vienīgo reizi precīzs bija «Daugava» futbolists Karims Gomā. 75.minūtē Jurijs Žigajevs panāca 3:1 viesu labā, bet pašās spēles beigās Andrejs Butriks un Ritvars Rugins gūstos divus vārtus, nodrošināja ventspilniekiem uzvaru ar 5:1.