«Ventspils» futbolisti sesto reizi izcīna Latvijas kausu

5 komentāri

Latvijas kausa izcīņas finālspēlē šodien «Skonto» stadionā FK «Ventspils» futbolisti ar 2:1 papildlaikā uzvarēja «Liepājas metalurga» komandu.

Mača rezultātu spēles 42. minūtē atklāja «liepājnieku» futbolists Antons Jemeļins, bet izlīdzinājumu «Ventspils» komanda panāca 72. minūtē, kad precīzi sita Vadims Jančuks. Uzvaras vārtus «ventspilnieku» labā jau papildlaika 3. minūtē guva aizsargs Kaspars Dubra, turklāt pirmā papildlaika izskaņā pēc Andrejam Prohorenkovam piešķirtās sarkanās kartītes «Liepājas metalurgs» palika mazākumā.

Pusfināla spēlēs «Liepājas metalurgs» pēcspēles 11 metru sitienu sērijā pārspēja Rīgas «Daugavu» un nodrošināja vietu nākamās sezonas UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā, bet «Ventspils» savā laukumā ar 4:0 sagrāva pašreizējo valsts čempionvienību Daugavpils «Daugava».

«Ventspils» futbolisti līdz šim Latvijas kausā triumfējuši jau sešas reizes, bet «Liepājas metalurgs» turnīrā uzvarējis tikai vienreiz - 2006. gadā.