«Ventspils» futbolisti uzvar Baltijas futbola līgā

«Triobet» Baltijas līgas finālā svētdien uzvaru pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 4:3 izcīnīja «Ventspils» futbolisti.

«Ventspils» un Mariampoles «Suduva spēles pamatlaiks noslēdzās 1:1, bet pēc papildlaika bija 3:3. Viss izšķīrās 11 metru sitienu sērijā, kurā pārāki bija «kurzemnieki».

Rezultātu mača 81. minūtē atklāja «Ventspils» spēlētājs Aleksandrs Dedovs, bet jau spēles kompensācijas laika otrajā minūtē Ričards Benušis panāca 1:1.

Spēles papildlaikā «kurzemniekiem» izdevās gūt divus vārtus - 95. minūtē nigērietis Maikls Tukura «ventspilniekus» izvirzīja vadībā, bet 98. minūtē Jurijs Žigajevs realizēja 11 metru soda sitienu.

Taču ar to uzvarētājs vēl nebija noskaidrots.«Suduva» futbolisti panāca 3:3, tomēr pēcspēles 11 metru sitienu sērijā veiksmīgāki bija «Ventspils» futbolisti.