«Ventspils» futbolisti zaudē, bet iekļūst UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas 4.kārtā

Latvijas čempioni FK «Ventspils» futbolisti iekļuvuši UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas ceturtajā kārtā, neskatoties uz šodien viesos piedzīvoto zaudējumu ar 1:2 Borisovas BATE klubam, ziņo portāls «uefa.com».

Ventspilnieki šodien Baltkrievijas pilsētā Borisovā kvalifikācijas trešās kārtas atbildes spēlē pret vietējo BATE komandu piekāpās ar 1:2, bet pateicoties uzvarai savā laukumā ar 1:0 un viesos gūtajiem vārtiem, kurzemnieki iekļuva UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas ceturtajā kārtā.

Vārtus Latvijas kluba labā pirmā puslaika 14.minūtē guva Igors Cigirlašs, tacu laukuma saimnieki 43.minūtē rezultātu izlīdzināja (Sergejs Krivecs), bet 57.minūtē jau minētais Krivecs panāca 2:1 BATE komandas labā.

Ja kurzemniekiem izdosies pārvarēt ceturto kārtu, tad viņi iekļūs UEFA Čempionu līgas grupu turnīrā, taču jau tagad «Ventspils» ir nodrošinājusi dalību Eiropas līgas grupu turnīrā.

Pretiniekus UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas ceturtajā kārtā «Ventspils» futbolisti uzzinās šo piektdien, kad Šveicē norisināsies izloze.