«Ventspils» izbraukumā pārspēj «VEF Rīgu»

Latvijas Basketbola līgas pirmās divīzijas spēlē BK «Ventspils» izbraukumā ar 74:70 pārspēja «VEF Rīgas» komandu.

Bernard King

«Ventspils» komandas labā 19 punktus guva Akselis Vairogs, 17 punkti un 13 atlēkušās bumbas Vorena Kārtera rēķinā, bet 13 punktus pievienoja Pāvels Veselovs. «VEF Rīgas» komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām bija Andrejs Šeļakovs, bet 13 punktus sakrāja Jurijs Aleksejevs.

Pirmās ceturtdaļas vidū ventspilnieki ieguva astoņu punktu pārsvaru (14:6), tomēr līdz ceturtdaļas beigām «VEF Rīga» spēja atgūt vadību (20:19). Lielāko daļu otrās ceturtdaļas vadībā bija vefieši, taču neveiksmīgi aizvadītas pirmā puslaika beigas ļāva pārņemt vadību pretiniekiem, tādējādi, dodoties lielajā pārtraukumā, BK «Ventspils» komandai bija +5 (39:34).

Trešās ceturtdaļas vidū vadību atkal pārņēma «VEF Rīga», taču pirms pēdējām desmit minūtēm priekšā atkal bija ventspilnieki (59:55). Pēdējās ceturtdaļas vidū «Ventspils» komanda izvirzījās vadībā ar 67:60, taču tam sekoja vefiešu izrāviens 8:0. Mača uzvarētājs noskaidrojās cīņas pēdējās sekundēs, un veiksmīgāki šoreiz izrādījās Ventspils kluba basketbolisti. 48 sekundes līdz spēles beigām 72:70 panāca ventspilnieku leģionārs Bernards Kings, bet sešas sekundes līdz finālsvilpei Pāvels Veselovs dzēsa mājinieku cerības uz atspēlēšanos.

BK «Ventspils» komanda pēc izcīnītās uzvaras saglabā pirmo vietu LBL pirmās divīzijas kopvērtējumā, bet «VEF Rīga» ieņem piekto vietu.