«Ventspils» izcīna punktu Lisabonā

UEFA Eiropas līgas D apakšgrupas ceturtās spēļu kārtas mačā FK «Ventspils» izbraukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar Lisabonas «Sporting» futbolistiem.

FK «Ventspils» izbraukumā cīnījās neizšķirti ar apakšgrupas līderiem Lisabonas «Sporting», tādejādi saglabājot labas izredzes iekļūt Eiropas līgas nākamajā kārtā.

Video

Spēles 15. minūtē mača rezultātu atklāja FK «Ventspils» komanda, kad pēc Jurija Laizāna brīvsitiena bumbu Rui Patrisiu sargātajos «Sporting» vārtos ieraidīja itālietis Alessandro Dzamperīni. Tomēr mājinieki atspēlējās jau pēc septiņām minūtēm, kad izlīdzinājumu panāca Karlošs Saleiru. Atlikušajā spēles laikā rezultāts vairs nemainījās un «ventspilnieki» nosargāja neizšķirtu izbraukumā pret vienu no Portugāles spēcīgākajiem klubiem, kuram šie bija pirmie zaudētie punkti Eiropas līgas turnīrā pēc trim uzvarām pēc kārtas.

Otrā šīvakara D apakšgrupas spēlē Vācijas klubs Berlīnes «Hertha» viesos ar 3:2 pieveica Nīderlandes komandu «SC Heerenveen». Mača gaitā pēc grieķu uzbrucēja Mihala Papadopula precīziem sitieniem mājinieki divreiz izvirzījās vadībā, tomēr abas reizes izlīdzinājumu panāca «Hertha» bulgāru leģionārs Valērijs Domovčijskis, bet jau tiesneša pieliktajā laikā uzvaru izrāva poļu uzbrucējs Artūrs Vihņareks.

Tādejādi pēc četrām spēļu kārtām D apakšgrupā pirmo vietu ar desmit punktiem saglabā «Sporting», «Hertha» un «SC Heerenveen» rēķinā ir pa četriem punktiem, bet «Ventspils» komandai ir trīs punkti.

Nākamo Eiropas līgas spēli «Ventspils» komanda aizvadīs tikai 3. decembrī, kad «Skonto» stadionā Rīgā uzņems Berlīnes «Hertha», bet pēdējo apakšgrupas maču «ventspilnieki» aizvadīs 16. decembrī izbraukumā pret «SC Heerenveen».