Ventspils muzejs piedāvās stāstus par Ventspils vēsturi Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Vasarā tradicionāli tiek piedāvātas dzīvespriecīgas izpriecas, galvu reibinoši ceļojumi, nakts dejas utml., bet vasaras atvaļinājumu laiks daudziem ir vienīgais brīdis, kad beidzot izlasīt sen kāroto grāmatu vai stāstu, un atpūsties, uzlādējot arī galvas baterijas.

Ventspils muzejs piedāvās stāstus par Ventspils vēsturi 3 attēli Atvērt

Publicitātes foto.

Ventspils muzejs ventspilniekiem un pilsētas viesiem piedāvā bateriju uzlādi- Vēstures otrdienas- iespēju divreiz mēnesī, otrdienās noklausīties Ventspils muzeja speciālistu sagatavotus stāstījumus par Ventspils pilsētas un novada vēsturi. Vēstures otrdienas piedāvā sekojošas tēmas: Smiltnieku māja Piejūras brīvdabas muzejā (B.Korše), Ventspils ģerbonis: pilsētas simbols no tā pirmsākumiem līdz mūsu dienām (A.Vijups), Ventspils un tās iedzīvotāji Kurzemes guberņas laikā (1795-1915), (I.Štrumfa), Arheoloģiskās liecības par Ventspils aizputināšanu 17.-18.gs.(A.Vijups), Ventspils sabiedrība 1920.-1930. gados (I.Štrumfa), Fotodarbnīcas Ventspilī 19.gs.beigas-1945.g.(S.Lindenberga).

Pirmā Vēstures otrdiena iestāsies 8.jūnijā plkst.17.00 Piejūras brīvdabas muzeja krājuma glabātāja Baiba Korše iepazīstinās ar Smiltnieku māju – 19.gs. pilsētapbūves piemēru, turklāt, klātienē. Ar visām Smiltnieku mājas lietām un lietiņām, kur katrai no tām ir savs stāsts.

Vēstures otrdienas ir iecerētas kā apmeklētājam draudzīgs pasākumu cikls un īpaši šīm otrdienām ir izveidots abonements, ko varēs iegādāties par muzeja ieejas biļeti, turklāt, vienu reizi, turpmākās piecas lekcijas apmeklējot tikai ar Vēstures otrdienu abonementu. Padomājiet, vēstures interesenti, - apmeklējot pirmo lekciju, kas notiks Piejūras brīvdabas muzejā, par 6 lekciju abonementu samaksāsiet tikai Ls1 vai Ls0,40! Tie, kuriem nav iespējams apmeklēt pirmo lekciju, ir laipni gaidīti uz turpmākajām, jo abonementus varēs iegādāties jebkurā laikā. Katra lekcija tiks īpaši izziņota, bet detalizētāka informācija pieejama pa tālr. 63621309.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

17.11.2017
Ienākt apollo.lv