«Ventspils» neatņem punktus «Sporting»

UEFA Eiropas līgas D apakšgrupas trešajā spēlē Latvijas čempioni FK «Ventspils» futbolisti ceturtdienas vakarā «Skonto» stadionā ar 1:2 piekāpās apakšgrupas līderiem Portugāles klubam Lisabonas «Sporting».

Matias Fernandez & Jurijs Laizāns

Latvijas čempioni FK «Ventspils» tikai sešas minūtes līdz pamatlaika beigām zaudēja otros vārtus un piekāpās apakšgrupas līderiem Lisabonas «Sporting».

Mačs «ventspilniekiem» iesākās ļoti neveiksmīgi — jau sestajā minūtē vārtsarga Aleksandra Koļinko un Andreja Butrika nesaprašanās beidzās ar to, ka bumba pēc Migela Veloso stūra sitiena ielidoja «Ventspils» komandas vārtos.

Spēles 64. minūtē «Ventspils» spēja panākt izlīdzinājumu, kad pēc pārkāpuma pret Edgaru Gauraču soda laukumā tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru aukstasinīgi realizēja Jurijs Laizāns.

Nosargāt vismaz punktu pret apakšgrupas favorītiem tomēr neizdevās, jo 84. minūtē lielisks tālsitiens padevās Žoau Moutinju, tādējādi nodrošinot «Sporting» komandai trešo uzvaru trīs spēlēs.

Otrajā šīs apakšgrupas mačā Nīderlandes klubs «SC Heerenveen» viesos ar 1:0 uzvarēja Berlīnes «Hertha» komandu. Vienīgos vārtus mača 36. minūtē guva Hernans Losada.

Tādējādi pēc trešās spēļu kārtas mačiem «Sporting» ar deviņiem punktiem ir 1. vietā apakšgrupā, 2. vietā ar četriem punktiem izvirzījušies «SC Heerenveen», divi punkti ir «Ventspils» komandai, bet tikai viens — Berlīnas «Hertha».

Nākamo spēli Eiropas līgas turnīrā FK «Ventspils» komanda aizvadīs 5. novembrī, kad ar «Sporting» futbolistiem tiksies Lisabonā.