«Ventspils» nespēj salauzt «Šiauliai»

Baltijas Basketbola līgas elites divīzijas spēlē šovakar Latvijas čempioni BK «Ventspils» viesos ar 85:87 piekāpās Raita Grafa pārstāvētajai BC «Šiauliai» komandai.

Artūrs Bērziņš

«Ventspilnieku» labā 19 punktus guva Jānis Strēlnieks, 18 punkti un astoņas atlēkušās bumbas Mareka Jurēvičus kontā, bet 12 punktus sakrāja Artūrs Bērziņš. Šauļu komandā ar 33 punktiem izcēlās Deivids Gaiļus, bet 18 punktus un piecas atlēkušās bumbas sakrāja Raitis Grafs.

Mājinieki jau no spēles sākuma izvirzījās vadībā un pēc nospēlētām desmit minūtēm «Ventspils» komandai bija -9 (17:26). Otrajā ceturtdaļā viesi vairākas reizes pietuvojās līdz divu punktu starpībai, tomēr panākt vismaz neizšķirtu nespēja un lielajā pārtraukumā nācās doties, rezultātam esot 42:45.

Trešās ceturtdaļas otrajā pusē «Ventspils» basketbolisti pirmoreiz mačā izvirzījās vadībā (54:53), tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm «ventspilniekiem» atkal bija -2 (60:62). Pēdējā ceturtdaļā rezultāta starpība par labu Šasuļu komandai svārstījās no diviem līdz pat septiņiem punktiem, un izraut uzvaru Latvijas čempioniem tā arī neizdevās.

BK «Ventspils» komandai šis bija otrais zaudējums trīs sezonas mačos, bet «Šiauliai» komanda izcīnīja jau ceturto panākumu piecās spēlēs.