«Ventspils» papildlaikā zaudē Šauļiem

SEB Baltijas basketbola līgas elites divīzijas spēlē BK «Ventspils» komanda šovakar savā laukumā pagarinājumā ar 72:76 piekāpās BC «Šiauliai» basketbolistiem, tādejādi zaudējot cerības iekļūt play-off spēlēs.

Jānis Strēlnieks

Ventspilnieku labā 12 punktus guva amerikānis Bernards Kings, 11 punktus pievienoja Artūrs Bērziņš, bet pa deviņiem punktiem Ronalda Zaķa, Mareka Jureviča un Jāņa Strēlnieka rēķinā, bet ar astoņiem punktiem «Ventspils» komandas labā debitēja Mārtiņš Berķis. «Šiauliai» komandas sastāvā ar 27 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Virgīnijs Praškevičs, bet 21 punktus un desmit bumbas zem groziem Mindauga Kuzminska kontā.

Lielāko daļu spēles pirmā puslaika vadībā bija ventspilnieki, kuru lielākais pārsvars gan bija tikai pieci punkti, tomēr pirms lielā pārtraukuma vadību pārņēma viesi un pēc pirmajām 20 minūtēm mājiniekiem bija -2 (29:31).

Trešajā ceturtdaļā Šauļu kluba pārsvars vienubrīd sasniedza pat 11 punktus (32:43), tomēr Ventspils komanda spēja atspēlēties un pirms pēdējās ceturtdaļas panākt neizšķirtu (51:51). Pēdējās ceturtdaļas sākumā mājinieki panāca +6 (57:51), taču atrauties neizdevās un mača liktenis izšķīrās tikai papildlaikā, kurā pārliecinošāk nospēlēja pieredzējušākie Šauļu basketbolisti.

SEB BBL elites divīzijas kopvērtējumā BK «Ventspils» ar sešiem panākumiem 15 spēlēs ieņem septīto vietu, bet «Šiauliai» komanda ar septiņām uzvarām 15 spēlēs pašlaik ir vietu augstāk.