«Ventspils» piedzīvo pirmo zaudējumu Eiropas Izaicinājuma kausā

4 komentāri

FIBA Eiropas Izaicinājuma kausa izcīņas C apakšgrupas spēlē šovakar BK «Ventspils» savā laukumā ar 63:81 negaidīti pārliecinoši zaudēja Igaunijas klubam Tartu «Rock».

BK «Ventspils» un Tartu «Rock» 63:81 (21:18, 37:46, 46:61).
Zaķis 18 (6 atl.b.), Timma 11 (10 atl.b.), Vairogs 11, Gulbis 6, Viljamss 6, Lejasmeiers 5, Butjankovs 3, Valters 3; Kurbass 16, Simpsons 16, Dorbeks 13, Dilis 11 (4 rez. piesp.).

Pirmās ceturtdaļas vidū «ventspilniekiem» bija izdevies iekrāt astoņu punktu pārsvaru (13:5), tomēr līdz ceturtdaļas beigām Tartu komanda samazināja rezultāta starpību, bet otrās ceturtdaļas sākumā panāca neizšķirtu (21:21). Turpinājumā viesi pārņēma vadību un ceturtdaļas vidū «Rock» pārsvars sasniedza jau 13 punktus (39:26), bet lielajā pārtraukumā Latvijas vicečempioni devās ar deviņu punktu deficītu (37:46).

Trešās ceturtdaļas ievadā Igaunijas klubs atjaunoja 13 punktu pārsvaru (52:39), «Ventspils» izdevās pietuvoties līdz 44:52, tomēr pirms pēdējām desmit minūtēm «ventspilniekiem» bija jau -15 (46:61). Pēdējā ceturtdaļā viesu pārsvars sasniedza pat 20 punktus (74:54), tādējādi «Ventspils» nācās samierināties ar smagu zaudējumu.

Citā C apakšgrupas spēlē šovakar Austrijas komanda Vīnes «Zepter» savā laukumā uzņem Zviedrijas klubu «Sodertalje BK».

C apakšgrupas turnīra tabula
1 BK «Ventspils» 3 - 1 -1
2 Tartu «Rock» 2 - 2 +43
3 Vīnes «Zepter» 1 - 2 -8
4 «Sodertalje BK» 1 - 2 -34

Nākamo maču Eiropas Izaicinājuma kausa turnīrā Latvijas vicečempioni aizvadīs pēc nedēļas, 10. decembrī, kad viesos spēkosies ar «Sodertalje BK»