«Ventspils» pirmajā spēlē par bronzu uzvar «Valmieru»

Latvijas Basketbola līgas sērijā par bronzas medaļām BK «Ventspils» pirmajā spēlē savā laukumā ar 114:73 pieveica BK «Valmiera» komandu, sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-0.

Rezultatīvākais «ventspilnieku» rindās ar 25 punktiem bija Mareks Jurēvičus, bet 22 punktus guva Armands Šķēle. BK «Valmiera» komandā ar 22 punktiem izcēlās amerikānis Deivīns Deiviss.

Spēles sākumā vadībā izvirzījās «ventspilnieki» (6:2), ceturtdaļas vidū vadību pārņēma Valmieras komanda (15:11 un 17:14), tomēr ceturtdaļas beigas atkal piederēja laukuma saimniekiem, kuri pēc rezultatīvi nospēlētām desmit minūtēm bija vadībā ar 31:25. Arī otrajā ceturtdaļā risinājās ļoti rezultatīva spēle un ceturtdaļas pirmajā pusē «valmierieši» spēja turēt līdzi mājiniekiem. Tomēr ceturtdaļas otrajā pusē «Ventspils» komandai izdevās palielināt pārsvaru un pirmo puslaiku pabeigt ar + 14 (55:41).

Arī trešo ceturtdaļu laukuma saimnieki uzvarēja (27:17), bet spēles pēdējās desmit minūtēs viesiem ļāva iemest tikai astoņus punktus (22:8), galarezultātā svinot uzvaru ar 41 punkta starpību.

Sērijas otrā spēle notiks svētdien, 9. maijā Valmierā, bet trešais mačs paredzēts nākamo ceturtdien, 13. maijā Ventspilī. Ceturtais un piektais mačs nepieciešamības gadījumā notiks 17. un 21. maijā, attiecīgi Valmierā un Ventspilī.

Atgādinām, ka LBL finālsērijā šosezon tiksies «Barons» un «VEF Rīga», kuru pirmā spēle notiks jau piektdienas vakarā «Daugavas» sporta namā.