«Ventspils» pret «Sporting», «SC Heerenveen» un «Hertha»

Apollo
0 komentāru

Latvijas čempioni FK «Ventspils» futbolisti šodien uzzināja pretiniekus UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīrā.

Pēdējo trīs gadu Latvijas čempioni FK «Ventspils» šodien uzzināja pretiniekus UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīrā.

Pēdējo trīs gadu Latvijas čempioni FK «Ventspils» šodien uzzināja pretiniekus UEFA Eiropas līgas apakšgrupu turnīrā.

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

FK «Ventspils» komanda tika ielozēta vienā apakšgrupā ar Portugāles klubu Lisabonas «Sporting» (2. vieta nacionālajā čempionātā), Nīderlandes komandu «SC Heerenveen» (5. vieta) un Vācijas klubu Berlīnes «Hertha» (4. vieta).

Apakšgrupu turnīra spēles sāksies 17. septembrī, un divu apļu turnīrs tiks izspēlēts līdz 17. decembrim. Katras apakšgrupas pirmo divu vietu ieguvēji pievienosies UEFA Čempionu līgas apakšgrupu 3. vietu ieguvējiem, tādējādi 32 komandas izveidos 1/16 fināla pārus.

Paredzams, ka «ventspilnieki» savas mājas spēles aizvadīs «Skonto» stadionā Rīgā.

Jāpiebilst, ka Latvijas izlases futbolista Viktora Moroza pārstāvētā Sofijas CSKA komanda tika ielozēta vienā apakšgrupā ar «AS Roma» (Itālija), «FC Basel» (Šveice) un Londonas «Fulham» (Anglija). Bet Denisa Romanova pārstāvētā Prāgas «Slavia» spēlēs B apakšgrupā kopā ar «Valencia CF» (Spānija), «Lille» (Francija) un «Genoa» (Itālija).

  • A apakšgrupa: Amsterdamas «Ajax» (Nīderlande), «RSC Anderlecht» (Beļģija), Zagrebas «Dinamo» (Horvātija) un «FC Timisoara» (Rumānija).
  • B apakšgrupa: «Valencia CF» (Spānija), «Lille» (Francija), Prāgas «Slavia» (Čehija) un «Genoa» (Itālija).
  • C apakšgrupa: «Hamburger SV» (Vācija), Glāzgovas «Celtic» (Skotija), Telavivas «Hapoel» (Izraēla) un Vīnes «Rapid» (Austrija).
  • D apakšgrupa: Lisabonas «Sporting» (Portugāle), «SC Heerenveen» (Nīderlande), Berlīnes «Hertha» (Vācija) un FK «Ventspils».
  • E apakšgrupa: «AS Roma» (Itālija), «FC Basel» (Šveice), Londonas «Fulham» (Anglija), Sofijas CSKA (Bulgārija).
  • F apakšgrupa: Atēnu «Panathinaikos» (Grieķija), Stambulas «Galatasaray» (Turcija), Bukarestes «Dinamo» (Rumānija) un Grācas «Sturm».
  • G apakšgrupa: «Villarreal CF» (Spānija), Romas «Lazio» (Itālija), Sofijas «Levski» (Bulgārija) un «Salzburg» (Austrija).
  • H apakšgrupa: Bukarestes «Steaua» (Rumānija), Stambulas «Fenerbahce SK» (Turcija), «Twente FC» (Nīderlande) un Tiraspoles «Sheriff» (Moldova).
  • I apakšgrupa: Lisabonas «Benfica» (Portugāle), Liverpūles «Everton» (Anglija), Atēnu AEK (Grieķija), Borisovas BATE (Baltkrievija).
  • J apakšgrupa: Doņeckas «Shakhtar» (Ukraina), «Club Brugge» (Beļģija), Belgradas «Partizan» (Serbija) un «Toulouse FC» (Francija).
  • K apakšgrupa: «PSV Eindhoven» (Nīderlande) un «Kobenhavn» (Dānija), Prāgas «Sparta» (Čehija) un «CFR Cluj» (Rumānija).
  • L apakšgrupa: Brēmenes «Werder» (Vācija), Vīnes «Austria» (Austrija), Bilbao «Athletic» (Spānija) un «Nacional» (Portugāle).

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

16.08.2017
Ienākt apollo.lv