«Ventspils» savā laukumā zaudē «Rock» komandai

SEB Baltijas Basketbola līgas (BBL) elites divīzijas spēlē Latvijas klubs «Ventspils» ar rezultātu 75:83 zaudēja Igaunijas klubam Tartu «Rock».

Latvijas kluba rindās rezultatīvākais ar 19 gūtajiem punktiem bija amerikāņu viesspēlētājs Bernards Kings, kuram šī bija debijas spēle komandā, savukārt 16 punktus guva Jānis Strēlnieks.

Savukārt «Rock» komandas labā pa 23 punktiem guva gruzīņu leģionārs Georgs Cincadze un amerikānis Tanoka Bērds, kurš arī izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Ventspilnieki maču iesāka nesekmīgi un pirmajā ceturtdaļā nespēja iemest nevienu metienu no spēles, pēc tās zaudējot ar 6:18. Otrajās desmit minūtēs mājinieki sāka spēlēt pārliecinošāk, tomēr ievērojami pietuvoties viņiem neizdevās.

Vēl divas minūtes pirms trešās trešdaļas beigām viesu pārsvars bija desmit punkti, tomēr līdz tās izskaņai ventspilnieki pietuvojās un pirms pēdējās spēles daļas zaudēja ar 53:57.

Ceturto ceturtdaļu «Rock» uzsāka ar 12 bezatbildes punktiem, iegūstot drošu pārsvaru. «Ventspils» komandas basketbolisti gan atkal spēja pietuvoties un ilgstoši uzturēja sasprindzinājumu mačā, tomēr uzvaru izcīnīt nespēja.

Baltijas Basketbola līgas kopvērtējumā «Rock» ar septiņām uzvarām 15 spēlēs atrodas ceturtajā vietā, bet «Ventspils» ar piecām uzvarām 14 spēlēs ieņem astoto pozīciju.