«Ventspils» zaudē spēli, bet medaļu pasniegšana atlikta Papildināts

«Mastercard» Baltijas Basketbola līgas (BBL) turnīra mačā par trešo vietu zaudējumu piedzīvoja «Ventspils» basketbolisti.

«Ventspils» basketbolisti pēc 3.ceturtdaļas atradās vadībā ar 13 punktu pārsvaru - 64:51, taču to neizdevās noturēt.

«Ventspilnieki» ar 83:84 atzina Lietuvas kluba «Šiauliai» pārākumu. Uzvaras grozu Lietuvas komanda guva līdz ar sirēnas beigām.

«Ventspilnieki» pēc spēles iesniedza protestu, apstrīdot iemesto grozu. Komisija noskatījās videoierakstu un atzina, ka grozs nebija jāieskaita. Abām komandām būs jāaizvada atkārtota spēle, kura notiks svētdien.

Pirmo puslaiku «Ventspils» noslēdza ar +8 (42:34), bet pēc spēlētām 30 minūtēm Latvijas čempioniem bija 13 punktu pārsvars - 64:51, taču noturēt to basketbolisti nespēja.

«Ventspils» komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Mareks Jurēvičus, bet pa 16 punktiem savāca Armands Šķēle un Jānis Strēlnieks. Šauļu komandā ar 21 punktu izcēlās Vitauts Sarakausks.

Sestdien cīņā par BBL čempionu titulu tiksies divas spēcīgākās Lietuvas komandas - «Lietuvos rytas» un «Žalgiris».