Vērienīgākais projekts Kazahstanas vēsturē

Apollo
0 komentāru

Kazahstanas prezidents Nursultans Nazarbajevs atdzīvinājis attīstītāju  projektu, kas ir visvērienīgākais viņa valsts vēsturē. Runa šeit ir par kompleksu Abu Dhabi Plaza, ko bija jāsāk būvēt Kazahstanas galvaspilsētas sirdī - Astanā - jau 2008.gada I ceturksnī.

Taču arābu pasūtītāji, finansiālu iemeslu dēļ, kavējās ar celtniecības uzsākšanu. Bet tagad, pēc Kazahstanas vadītāja rīkojuma, palīdzību investoriem grandiozā projekta realizēšanā sniegs Kazahstanas valsts.

Vērienīgākais projekts Kazahstanas vēsturē

Foto: vizualizācija

Abu Dhabi Plaza ārējais dizains ir britu arhitekta Normana Fostera radošais sasniegums. Pēc viņa ieceres, 88-stāvu debesskrāpis (tā augstums ir 388 metri) kļūs ne vien par visaugstāko Centrālāzijas celtni, bet  tiks iekļauts arī pasaules visaugstāko dzīvojamo ēku divdesmitniekā. Kompleksā ietilps viesnīca, biroji, tirdzniecības centri un dzīvokļi, un to paredzēts nodot ekspluatācijā 2014.gadā. Pēc iepriekšējiem aprēķiniem, projekta izmaksas tiek lēstas vairāk kā 1,5 miljardu dolāru apmērā. 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Valūtu kursi

19.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv