Vērmanes dārzā iepazīstinās ar darba tirgus iespējām

Apollo
4 komentāri

Sestdien, 2013.gada 8.jūnijā no plkst.12.00 līdz 16.00 Vērmanes dārzā norisināsies pasākums «Darba iespēju karuselis», kura gaitā visiem interesentiem, Rīgas dažādu tautību iedzīvotājiem, īpaši bezdarbniekiem būs iespēja iepazīties ar darba tirgus iespējām un pašvaldības, valsts un izglītības iestāžu, pilsoniskās sabiedrības organizāciju sniegtajiem pakalpojumiem, izprast to darbību, kā arī iespējām iesaistīties dažādos atbalsta pasākumos.

Vērmanes dārzā iepazīstinās ar darba tirgus iespējām

Foto: Krists Spruksts/LETA

Tiks sniegta informācija kā kļūt par brīvprātīgo darba ņēmēju, kas dod ne tikai jaunas zināšanas par konkrēto profesiju, bet arī pieredzi, kas var noderēt turpmākos darba meklējumos, portālam «Apollo» pastāstīja Zinta Gugane, Rīgas Latviešu biedrības reklāmas un informācijas koordinatore.

Pasākuma ietvaros potenciālie darba devēji un izglītības iestādes piedāvās dažādas iespējas, kas saistītas ar darba un piemērotas izglītības iestādes meklēšanu.

«Darba iespēju karuselī» piedalīsies radošā apvienība jauniešiem «Trepes»», kas pievērsīs uzmanību tam, lai jaunieši apgūtu pašpalīdzības prasmes savai attīstībai, izglītībai un informētībai. Savukārt invalīdu un viņu draugu apvienība «Apeirons» dalīsies informācijā kā cilvēkiem ar invaliditāti integrēties sabiedrībā.

Pasākuma ietvaros būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, izglītojošās interaktīvās akcijās, risināt un izpildīt informatīvus, atraktīvus uzdevumus par nodarbinātības un izglītošanās iespējām, saņemt konsultācijas un informāciju. Tie, kas būs visās teltīs veiksmīgi tikuši galā ar uzdevumiem un iesnieguši savu anketu organizatoriem, piedalīsies izlozē par dalīborganizāciju sarūpētām balvām

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv