Verpakovskim uzvara, Gorkšam — zaudējums

Ukrainas čempionātā Kijevas «Dinamo» ar mūsu Māri Verpakovski ierindā viesojās Krimā. Verpakovskis savu gūto vārtu rēķinu šoreiz nepapildināja, toties dinamieši izcīnīja svarīgus trīs punktus un pietuvojās līdervienībai Doņeckas «Shakhter». Bet Kaspars Gorkšs un viņa klubs «Assiriska» Zviedrijas čempionāta spēlē piekāpās «Landskrona» un nolaidās uz 11. vietu.

Kijevas «Dinamo» ar Māri Verpakovski uzbrukumā izbraukumā tikās ar Simferopoles «Tavria» un mača 55. minūtē izvirzījās vadībā pēc Šackiha raidījuma — 1:0. Atlikušajā laikā kijevieši, lai gan «Tavria» futbolisti aktīvi centās rezultātu izlīdzināt, pārsvaru nosargāja. Verpakovski mača 80. minūtē nomainīja Klebers.

Zviedrijas čempionātā «Assiriska» ar mūsu Kasparu Gorkšu sastāvā ar rezultātu 1:2 piekāpās «Landskrona». Mača sākumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, bet 71. minūtē «Landskrona», kas spēlēja savu skatītāju priekšā, guva uzvaru nesošos vārtus. Kaspars Gorkšs laukumā pavadīja visas 90 minūtes.