Verpakovskim vārti Ukrainas kausa pusfinālā

Latvijas futbola izlases uzbrucēja Māra Verpakovska gūtie vārti trešdien palīdzēja Kijevas «Dinamo» komandai Ukrainas kausa izcīņas pusfināla atbildes spēlē savā laukumā ar 2:0 pārspēt «Krivbass» vienību un iekļūt finālā.

Divu maču summā «Dinamo» uzvarēja ar 3:1.

Verpakovskis šajā spēlē ceturtajā minūtē pēc Valentīna Beļkeviča piespēles ar lielisku sitienu atklāja mača rezultātu, vēsta «Dinamo» mājas lapa internetā. 76. minūtē Verpakovskis tika nomainīts.

32. minūtē uz mājinieku vārtiem tika piespriests 11 metru soda sitiens, bet to atvairīja Aleksandrs Šovkovskis.

Piecas minūtes pirms mača beigām «Dinamo» spēja gūt savus otros vārtus — 11 metru soda sitienu realizēja brazīliešu aizsargs Rodrigu.

Ukrainas kausa izcīņas finālā 29. maijā «Dinamo» mērosies spēkiem ar Doņeckas «Šahtjor».