Veselības ministrijas valsts sekretāru meklēs konkursā

Apollo
0 komentāru

Uz vakanto valsts sekretāra amatu Veselības ministrijā tuvākajās dienās tiks izsludināts atklāts konkurss, informē Veselības ministrijā.

Veselības ministrijas valsts sekretāru meklēs konkursā

Foto: Ieva Čīka/LETA

Dokumenti konkursam - motivēts pieteikums, CV, rekomendācijas, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un apraksts par Veselības ministrijas darbības prioritātēm un attīstības vīziju - būs jāiesniedz personīgi vai jānosūta Veselības ministrijai (Brīvības ielā 72, Rīgā, LV - 1011) 20 kalendāro dienu laikā pēc sludinājuma publikācijas laikrakstā «Latvijas Vēstnesis».

Pretendentiem jāatbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām, jābūt iegūtai austākajai izglītībai, vēlama augstākā izglītība medicīnā, ekonomikā, tiesību zinātnēs vai vadības zinātnēs. Tāpat nepieciešama ne mazāk kā 3 gadu pieredze vadošā amatā valsts pārvaldes vai pašvaldību institūcijā vai kapitālsabiedrības vadībā un zināšanas valsts pārvaldes, tai skaitā, interešu konflikta novēršanas, rīcības ar valsts finanšu līdzekļiem un mantu, civildienesta u.c. jautājumos. Pretendentiem laba lietotāja līmenī jāpārvalda angļu un krievu valoda, jāpiemīt labām analītiskajām spējām un stratēģiskās plānošanās prasmēm.

«Veselības nozarē ir daudz neatliekamu darbu, kuru īstenošanu drīkst uzticēt tikai zinošam un profesionālam cilvēkam. Uzskatu, ka atklāts un godīgs konkurss, ļaujot kandidēt iespējami plašam pretendentu lokam, ir pamata nosacījums labākā kandidāta izvēlei tik nozīmīgā amatā kā Veselības ministrijas valsts sekretārs,» norāda iekšlietu ministre un veselības ministres pienākumu izpildītāja Linda Mūrniece (JL).

Līdzšinējais Veselības ministrijas valsts sekretārs Armands Ploriņš 6.aprīlī iesniedza atlūgumu, ar kuru amatu pameta pēc paša vēlēšanās.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv