Veselu pilsētu Latvijā var nopirkt par vienas mājas cenu

Apollo
0 komentāru

Par summu, kas nedaudz pārsniedz 153 tūkstošus latu, šodien Latvijā iespējams iegādāties veselu pilsētiņu. Runa šoreiz ir par Skrundas radiolokācijas stacijas pilsētiņu «Skrunda-1», kuru Latvijas Privatizācijas aģentūra gatavojas pārdot izsolē, un minētie 153 tūkstoši latu ir izsoles sākumcena, raksta laikraksts «Час».

Veselu pilsētu Latvijā var nopirkt par vienas mājas cenu

Foto: «Apollo»

Bijušajā kara pilsētiņā «Skrunda-1», līdz Krievijas radiolokācijas stacija 1999. gadā pārtrauca savu darbību, dzīvoja Krievijas armijas ģimenes. Tagad pilsētiņa ir tukša. Pārdodamais objekts izvietots uz četriem zemes gabaliem, kuru kopējā platība ir 45,1 ha. Pilsētiņā ir 70 dažādas ēkas un celtnes, tostarp desmit dzīvojamās mājas ar kopumā 551 dzīvokli, viesnīca, poliklīnika, slimnīca, bērnudārzs, klubs, pasts, katlumāja, ūdenstornis, garāžas, kā arī pazemes bunkuri un patversmes atomkara gadījumā.

Privatizācijas aģentūra gatava pilsētiņu pārdot kredītā, par to norēķināties varēs 10 gadu laikā. Par piedalīšanos izsolē jāpaziņo līdz 2010. gada 26. janvārim. Ja pieteiksies vairāki pretendenti, izsole notiks 5. februārī.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. novembris

Vārda dienas

Zeltīte, AndisAndars, Jona, Zlata, Zeltiņa, Zelta, Viliberts, Vilibalds, Vilfrīds, Vilfrida, Vigurds, Vigra, Vigorts, Vigors, Ando, Andijs, Andejs, Jonass

Valūtu kursi

21.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv