Vešņakovs: no Krievijas neviena partija Latvijā naudu nesaņem

Apollo
0 komentāru

Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs noraida bažas par Krievijas naudas iespējamo izlietojumu atsevišķu partiju finansēšanai Latvijā.

Aleksandrs Vešņakovs

Foto: Evija Trifanova/LETA

«No vēstniecības neviena partija naudu nesaņem un arī nesaņems. Mēs respektējam jūsu valsts likumus, turklāt tas būtu pretrunā arī ar starptautiskajiem likumiem un sadarbības principiem. Tāpēc tas ir izslēgts,» aģentūrai BNS sacīja Vešņakovs, atbildot uz jautājumu par iespējamo Krievijas nevalstisko organizāciju ieinteresētību atbalstīt partijas Latvijā.

Viņš gan uzsvēra, ka vēstniecība turpinās joprojām atbalstīt pasākumus, kas vērsti uz krievu kultūras vērtību nostiprināšanu.

«Tas, ko mums atļauj darīt Latvijas likumi, un tas, ko dara arī citas valstis - mēs atbalstām pasākumus, kas attiecas uz krievu kultūras saglabāšanu Latvijā, tāpat mēs atbalstām atsevišķas iedzīvotāju grupas, kuru dzīve ir bijusi saistīta ar Krieviju. To, kā jau es minēju no piemēriem, mēs darām un darīsim arī turpmāk. Mēs to neslēpjam,» skaidroja Krievijas vēstnieks un piebilda, ka šāda rīcība «ir starptautiski atzīta prakse».

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv