Vēstniecībā Maskavā latviskā garā ielīgos Jāņus

Apollo
8 komentāri

19.jūnijā Latvijas Republikas vēstnieks Krievijas Federācijā Edgars Skuja ar kundzi Sandru ir aicinājis uz kopīgu Jāņu ielīgošanu vēstniecības tuvākos sadarbības partnerus un draugus - Krievijā dzīvojošos latviešus, ārvalstu diplomātus, Krievijas valdības, mediju, kultūras un biznesa jomas pārstāvjus, portālam «Apollo» pastāstīja Latvijas vēstniecība Krievijas Federācijā.

Vēstniecībā Maskavā latviskā garā ielīgos Jāņus

Foto: Evija Trifanova/LETA

Pasākumā viesi tiks cienāti ar tradicionālajiem Līgo svētku mielastiem - Jāņu sieru, Latvijas rupjmaizi, speķa pīrādziņiem un alu. Par Jāņu ielīgošanu rūpēsies Maskavas Latviešu kultūras biedrības koris «Tālava» un ansamblis «11.tramvajs», savukārt par muzikālo pavadījumu vakara gaitā rūpēsies grupa «Bellaccord» no Latvijas.

Jāņu ielīgošana Latvijas vēstniecībā jau ir kļuvusi par populāru tradīciju gan latviešu, gan diplomātu, gan arī aicināto Krievijas viesu starpā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

19

2017. gada 19. novembris

Vārda dienas

Līze, Liza, Elizabete, BetijaJeļizabeta, Jeļizaveta, Jeļizavete, Lisa, Lisija, Lize, Līza, Līziņa, Jelizavete, Jelizaveta, Jelizabeta, Beta, Betsija, Eba, Elizabeta, Elizaveta, Elizavete, Elizbete, Elīzabeta, Elīzabete, Elzabeta, Elžbeta, Alžbeta

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv