Vēstnieks Bērziņš saņem augstu Austrijas valsts apbalvojumu

Apollo
25 komentāri

Pirmdien, 16. decembrī, Austrijas vēstnieks Latvijā Štefans Pēringers bijušajam Latvijas vēstniekam Austrijā Indulim Bērziņam pasniedza augstu Austrijas valsts apbalvojumu - Lielo Zelta Goda Zīmi ar lenti, portālu «Apollo» informēja Ārlietu ministrijā.

Vēstnieks Bērziņš saņem augstu Austrijas valsts apbalvojumu

Foto: Lita Krone/LETA

Apbalvojums svinīgā atmosfērā Bērziņam tika pasniegts Austrijas vēstnieka rezidencē Rīgā.

Atzinība vēstniekam no Austrijas puses ir apliecinājums diplomātiskajam, kā arī personīgajam ieguldījumam Austrijas un Latvijas attiecību veicināšanā un stiprināšanā.

Pasniedzot augsto apbalvojumu, Austrijas vēstnieks Latvijā Pēringers norādīja uz vēstnieka Bērziņa paveikto vēstnieka amatā, veicinot Austrijas un Latvijas divpusējās attiecības un veiksmīgo sadarbību.

Bērziņš, saņemot augsto apbalvojumu, savā pateicības uzrunā norādīja, ka «šie bija labi četri sadarbības gadi, kad Latvijas un Austrijas attiecības veiksmīgi padziļinājās un to intensitāte acīmredzami pieauga. Patiess prieks par šo attiecību daudzpusīgumu un briedumu!»

Indulis Bērziņš bija Latvijas Republikas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Austrijas Republikā no 2009. gada līdz 2013. gadam. Pašlaik viņš ir Ārlietu ministrijas ģenerālinspektors.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

14.12.2017
Ienākt apollo.lv