Vētra: man ir kauns par Latvijas basketbolu

Apollo
0 komentāru

Bijušais basketbola kluba «Barons/LMT» galvenais treneris Gundars Vētra intervijā Latvijas Televīzijai ceturtdien sacīja, ka pēdējie notikumi ar Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību viņam atstājuši negatīvu iespaidu par Latvijas basketbolu kopumā.

Vētra: man ir kauns par Latvijas basketbolu

Foto: Agnese Gulbe/LETA

Par notikušo, kad no izlases par disciplīnas pārkāpumiem tika atskaitīts Kaspars Bērziņš, Vētra stāsta: «Vajadzēja atklāti pateikt visus pārkāpumus, lai nav nekādu baumu un runu aiz muguras. Latvijas Basketbola savienībai vajadzēja kaut kā reaģēt uz šo visu, tagad ir tāda kā visatļautība.»

Basketbola speciālists, kurš nesen vēl strādāja Latvijā, jūtas vīlies par pēdējiem notikumiem, kas skāruši Latvijas basketbolu un piebilst: «Man ir kauns par Latvijas basketbolu.»

Vētra sacīja, ka pret vakardienas pretiniekiem ir pagrūti novērtēt, kādā gatavībā pirms Eiropas čempionāta ir Latvijas basketbolisti. «Turcijā «Efes Pilsen» turnīrā diezgan daudz punktu ielaidām aizsardzībā. Latvijas izlasi nevar objektīvi novērtēt uz «Asseco Prokom» komandas fona. Polijas komandai vēl laiks līdz nacionālajam čempionātam, un tā aizvada citādāku gatavošanos. Pavisam citādi būs, kad Latvija spēlēs ar komandu, kas gatavojusies tieši Eiropas čempionātam,» norādīja treneris.

«Komandas uzbrukums ir pamainījies, kopš ierindā nav Kaspara Bērziņa. Viņš nereti uzbruka no tālās distances, uzbrukumā bija dažādība,» uzsvēra Vētra.

Par prognozēm Eiropas čempionātā treneris izsakās izvairīgi, sakot, ka liela nozīme būs pirmajam mačam ar Krieviju. «Pirmā spēle daudz ko izšķirs. Ja uzvarēsim, tad ar pozitīvām emocijām būsim iesākuši turnīru. Ir svarīgi, kā sāksim šo čempionātu.»

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv