Vētram pirmā uzvara ar Jekaterinburgas UGMK

Krievijas sieviešu basketbola čempionāta spēlē Jekaterinburgas UGMK, kuru pirmo reizi oficiālā spēlē vadīja latviešu speciālists Gundars Vētra, ar rezultātu 82:52 sagrāva latvietes Zanes Tamanes pārstāvēto Orenburgas «Nadežda» vienību.

Tamane laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus, realizējot četrus no astoņiem divpunktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem. Tāpat latviete arī izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas.

Čempionāta kopvērtējumā UGMK ar astoņām uzvarām desmit spēlēs atrodas trešajā pozīcijā, bet «Nadežda» ar četriem panākumiem pašlaik ieņem septīto pozīciju.

Jau ziņots, ka Vētra sezonu uzsāka cita Krievijas kluba Maskavas CSKA galvenā trenera amatā, bet šī mēneša sākumā atstāja Maskavas vienību. Vētra UGMK galvenā trenera amatā nomainīja franču speciālistu Lorānu Bufonu, kurš Ziemassvētku pārtraukumā tika atlaists no amata.

Vētra CSKA galvenā trenera amatā sāka strādāt pirms 2007./2008.gada sezonas. Viņa vadībā CSKA izcīnīja otro vietu Krievijas čempionātā, pusfinālā apspēlējot tieši UGMK. Tāpat Maskavas klubs pagājušajā sezonā uzvarēja FIBA Pasaules līgā un izcīnīja Krievijas kausu.